Festyn 2017

Tradycją stało się w Gminie Wysokie Mazowieckie, że w dniu 15 sierpnia odbywa się Festyn Rodzinny w miejscowości Jabłonka Kościelna. O godzinie 13.30 oficjalnego otwarcia festynu dokonał Krzysztof Krajewski Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie, życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy w gronie rodzinnym i sąsiedzkim.
Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości,  między innymi: Marszałek Województwa Podlaskiego – Jerzy Leszczyński,  Członek Zarządu Województwa Podlaskiego – Stefan Krajewski, Starosta Wysokomazowiecki – Bogdan Zieliński.

W trakcie imprezy, na scenie mogliśmy zobaczyć występy uczniów Zespołu Szkół w Jabłonce Kościelnej, zespoły muzyczne, takie jak: Kometa, Rock Przestępny, Makler oraz uczestników festynu podczas konkursów. Imprezami towarzyszącymi były: zawody wędkarskie rozgrywane na stawach w Tyborach Kamiance, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy, wyścig kolarski „Kryterium Jabłonka” oraz konkurs na wykonanie najładniejszej Równianki. Dodatkowymi atrakcjami na festynie było bezpłatne wesołe miasteczko dla dzieci oraz degustacja produktów regionalnych przygotowanych przez mieszkańców miejscowości z Gminy Wysokie Mazowieckie, należących do parafii Jabłonka Kościelna.
Dziękujemy wszystkim za przybycie.